Žijeme zde na zemi, pátráme po smyslu našeho bytí, pokládáme si otázky, hledáme odpovědi, a snažíme se být plni optimismu, že jednou najdeme odpověď, na všechno. Opravdu jen málokdy tušíme, jaký plán Bůh vymyslel. Cesta k Mayskému kalendáři a duchovním energiím, začala možná v době mého narození, možná o mnoho let později - jednu sobotu měsíce září roku 2012.

Tento den jsem se musela zeptat sama sebe. Co je to za podivné intuitivní záblesky, které mi oznamují události, které se ještě nestaly. Jen jsem tušila, že tento, DAR pravděpodobně nemáme všichni stejný. Od této chvíle jsem četla jednu knihu za druhou, z místních knihoven jsem si jich nanosila tolik, že jsem jejich počet přestala počítat, hledala videa, filmy, časopisy, jen abych zjistila jakou souvislost to všechno má s tolik obávaným datem 21.12.2012. Snad celá nebesa musela vidět, jak jsem bezradná, slitovala se a do života mi poslala lidi, informace, které jsem v danou chvíli potřebovala. Postupně jsem začala chápat, že den 21.12.2012 zase tak obyčený nebyl, jak by se na první pohled mohlo zdát. Postupně jsem se naučila svůj denní řád zharmonizovat s ENERGÍÍ POSVÁTNÉHO MAYSKÉHO KALENDÁŘE TZOLKINU, neboli kalendáře Velkého počtu.

Mayská civilizace byla velmi vyspělá a oplývala značným věděním, které bohužel v průběhu věků bylo z velké části poničeno. Díky tomu, že jsem se postupně naučila svůj život sladit s Posvátnou energíí Tzolkinu, začaly se přede mnou objevovat nové obzory, o kterých se mi nikdy ani nesnilo. Jen v klidu a tichu přírody se člověk naučí více nahlížet do svého vnitřního světa, v tichu a klidu v sobě člověk začne objevovat nový, doposud neznámý potenciál. Poznat sám sebe, nahlédnout do svého nitra, tento slogan, je vytesán do kamene, zdobí vstupní brány chrámů, je používán po tisíce let a pravděpodobně se jedná o jednoduchou radu, která nám byla poslána skrze věky, ale jednoduchá rada může být nakonec docela složitá, protože poznat sám sebe je úkol velmi těžký. Musím poděkovat všem průvodcům, rádcům, přátelům, se kterými jsem měla tu čest se na své životní cestě setkat. Podělit se s někým o myšlenky a čas je to největší bohatsví, jaké můžeme mezi sebou sdílet.

Přeji všem, kteří s láskou nechávají spočinout svůj zrak na hvězdné obloze a věří, že život je cesta, která nikde nekončí, mnoho radosti a štěstí. ........

S Láskou, úctou a pokorou Gabriela Urválková.

 

 

 

 

 

 

ODKAZY PRO KAŽDÝ DEN

TZOLKIN - ROZPIS DUCHOVNÍCH ENERGIÍ - www.mayskykalendar.blogspot.cz

KOSMICKÉ POČASÍ - SunSpotWatch.com - www.sunspotwatch.com

SPACE WEATHER - www.spaceweather.com

SOLAR MONITOR - www.solarmonitor.org

SOLAR MONITOR - www.solarham.net

NEWS - REPORT - www.nasa.gov

SOLARA - www.nvisible.com

ASTROLIFE - LIDOVÝ LÉČITEL - www.astrolife.cz

MOJE MEDUŇKA - ČASOPIS - mojemedunka.cz

KOLEKTIVNÍ EVOLUCE VĚDOMÍ - www.collective-evolution.com

COSMIC INTELLIGENCE AGENCY - www.cosmicintelligenceagency.com

THE UNIVERSAL LANGUAGE OF VIBRATION - www.blueprint4creation.com

KALENDÁŘ - www.timeanddate.com/calendar